amorex

AMOREX

Je to tekutý enzymatický prípravok na ručné, alebo strojové umývanie nádob. Má príjemnú citrónovú vôňu, obsahuje vyváženú zmes prírodných enzýmov, aniónové saponáty a dezinfekčné činidlo. Je inertný k pokožke rúk, pretože obsah saponátov (pre prítomnosť enzýmov) je znížený.

Dodáva sa v 0,5, 1 , 5 a 25 litrovom balení.

amor

AMOR

Tekuté mydlo s obsahom prírodných enzýmov. Prírodné enzýmy blahodárne pôsobia na pokožku, svojou biologickou schopnosťou šetrne odstraňujú všetky nečistoty a udržujú pokožku čistú, sviežu a pružnú.

sanamor

SAN AMOR univerzál

Tento prípravok slúži na umývanie okien, podláh, keramiky, obkladov, záchodov a pod. Má príjemnú lesnú vôňu a obsahuje vyváženú zmes prírodných enzýmov, znížený obsah samorozkladných, ekologicky nezávadných saponátov so zníženou penivosťou, prírodné farbivo a dezinfekčné činidlo. SANAMOR univerzál je vhodný pre použitie v domácnosti, v čakárňach, v nemocniciach, v reštauráciách a pod.

Dodáva sa v 0,5, 1, 5 a 25 litrovom balení. Používa sa v riedení 1:100 až 200.

sanamork

SAN AMOR KONCENTRÁT

Je to tekutý viacúčelový prípravok ktorý obsahuje prírodné preteolytické, amylolytické a lipolytické enzýmy s prídavkom saponátov a dezinfekčného činidla. Tento prípravok sa používa na umývanie potrubia a zariadení v mliekárenskom, mäsiarskom a potravinárskom priemysle, kde nahrádza doterajšie používanie lúhov a kyselín pri vysokých teplotách, ktoré navyše vyžadovali enormné množstvá vody na dodatočné preplachovanie.

SANAMOR na rozdiel od lúhov a kyselín nerozožiera gumené tesnenia, takže odpadá ich pravidelná výmena. SANAMOR túto úlohu rieši veľmi rýchlo, lacno a spoľahlivo. Prípravok sa riedi 1:200 až 1:400 a pri teplote 40°C sa uskutočňuje umývanie a čistenie obvyklým spôsobom. Potom sa zariadenia a potrubie prepláchnu rovnakým množstvom vody. Prípravok je hygienicky nezávadný, skúšaný na neškodnosť, má dezinfekčné účinky. SANAMOR úžasne šetrí financie užívateľa.

Dodáva sa v 5 a 25 litrových plastických obaloch. Jeho vedľajším efektom je odstraňovanie vodného, mliečneho, vínneho, či pivného potrubného kameňa natrávením jeho organickej strómy, ďalej siníc, rias a slizov, na ktoré pôsobí jeho konzervačná zložka glyoxal.

sanamor

SAN AMOR A

Perfektný enzymatický autošampón, slúžiaci na rýchle umytie vozidiel v autoumývarkách, strojovým, či ručným umývaním. Pôsobenie enzýmov umožňuje užívať minimálne množstvá šampónu, tento bezpečne uvoľňuje špinu, ale aj mušky a zažraté organické znečistenia, ale aj asfalt, naftové a benzínové znečistenia, ktoré súčasne aj rozkladá. Pôsobenie enzýmov trvá aj v odtoku, kde čistia odpadové vody od ropných látok a iných nečistôt, takže lapače tukov, či sedimentačné rezervoáre sú čisté a autoumyvárka viac nie je zdrojom znečistenia verejnej kanalizácie, naopak, enzymatický šampón čistí aj tento odpad! Hodí sa aj na čisteniemontážnych jám, na čistenie odtokov v riedení až 1 : 400.

Dodáva sa v balení po 1, 5 a 25 litrov v plastikových obaloch.

domamor

DOM AMOR

Je silný, dezinfekčný koncentrovaný roztok obsahujúci prírodné enzýmy štiepiace bielkoviny, tuky a  škrob, doplnený chlór obsahujúcim dezinfekčným činidlom. Slúži na dezinfekciu sociálnych zariadení, keramiky, udržiavanie bazénov, fontán. Spoľahlivo odstraňuje a zabraňuje rastu húb, plesní a podobne. Používa sa v  riedení 1 : 10 až 1 : 200 podľa návodu na etikete.

Dodáva sa v 1, 5 a 25 litrových obaloch z plastických hmôt.

sanamorp

SAN AMOR - P Koncentrát

Je to samorozkladací a dezinfekčný prípravok pre živočíšnu výrobu. Lieči, spevňuje, neškodne, ale účinne dezinfikujepaznechty hovädzieho dobytka a oviec. Riedi sa v pomere 1:100.

Dodáva sa v  5 a 25 litrových obaloch z plastických hmôt.

Kontakt

Tel.: +421 55 698 61 25
Mobil: +421 905 608 455

boos@euroweb.sk

Adresa

trieda SNP č.5
040 11 Košice, Slovakia